SLO

Oglejte si naše lokacije na večjem zemljevidu.

Kontakt

Uprava v Novem mestu Sedež v Krmelju Proizvodnja in skladišče v Krmelju
Kočevarjeva ulica 2
SI-8000 Novo mesto
T: +386 (0) 7 39 33 400
F: +386 (0) 7 39 33 419
E-mail: armat@armat.si
Krmelj 37a
SI-8296 Krmelj
ID za DDV: SI77264517
Matična št: 6240372
TRR 03150-1000720654 pri SKB banki d.d. Novo mesto
E-mail: armat@armat.si
Krmelj 37a
SI-8296 Krmelj
T: +386 (0) 7 81 85 160
F: +386 (0) 7 81 85 161
M: +386 (0) 31 654 812
E-mail: proizvodnja@armat.si

Vsi kontakti

Oddelek Ime in priimek Telefon Faks Elektronska pošta
Lastnik Andrej Repše +386 7 39 33 400 +386 7 39 33 419  andrej.repse@armat.si
Direktor Julij Nemanič +386 7 39 33 400 +386 7 39 33 419  julij.nemanic@armat.si
Tajništvo Marija Gabrijel +386 7 39 33 400 +386 7 39 33 419  marija.gabrijel@armat.si
Vodja prodaje Franc Balkovec +386 7 39 33 408 +386 7 39 33 435 franc.balkovec@armat.si
Prodaja Benjamin Hlebec +386 7 39 33 417 +386 7 39 33 435 benjamin.hlebec@armat.si
Igor Lazanski +386 7 39 33 417 +386 7 39 33 419 igor.lazanski@armat.si
Gregor Šušteršič +386 7 39 33 433 +386 7 39 33 435 gregor.sustersic@armat.si
Nabava in kooperacija Mojca Papež +386 7 39 33 430 +386 7 39 33 431 mojca.papez@armat.si
Nabava in marketing Tjaša Repše +386 7 39 33 410 +386 7 39 33 435 tjasa.repse@armat.si
Tehnična operativa Jernej Merzel +386 7 39 33 418 +386 7 39 33 435 jernej.merzel@armat.si
Martin Mlakar +386 7 39 33 418 +386 7 39 33 435 martin.mlakar@armat.si
Julij Nemanič +386 7 39 33 434 +386 7 39 33 435 julij.nemanic@armat.si
Tehnična operativa in konstruktiva Boris Lavrič +386 7 39 33 433 +386 7 39 33 435 boris.lavric@armat.si
Konstruktiva Martin Strašek +386 7 39 33 406 +386 7 39 33 435 martin.strasek@armat.si
Finance in računovodstvo Jožica Hrovat +386 7 39 33 400 +386 7 39 33 419 jozica.hrovat@armat.si
Knjigovodstvo in računovodstvo Tadeja Hrovat +386 7 39 33 407 +386 7 39 33 413 tadeja.hrovat@armat.si
Marjetka Revinšek +386 7 39 33 407 +386 7 39 33 413 marjetka.revinsek@armat.si
Razvoj in investicije Boštjan Ručman +386 7 39 33 433 +386 7 39 33 435 bostjan.rucman@armat.si
Proizvodnja in skladišče Matjaž Repovž
Benjamin Ručman
Jani Ramovš
Tomaž Sevšek
Grega Škoda
Tomaž Zorič
+386 7 81 85 160 +386 7 81 85 161 proizvodnja@armat.si

Kontaktni obrazec

Vaše vprašanje lahko posredujete preko spodnjega obrazca. Izpolnite zahtevane podatke(*) in jih pošljite s klikom na gumb Pošlji. Potrudili se bomo, da boste iskane odgovore dobili v najkrajšem možnem času.

Ime in priimek *  
Podjetje  
Naslov  
E-mail *  
GSM/Telefon *  
Faks  
Vaše vprašanje, ... *  
Prosimo, prepišite besedilo *